MERSİN YAYLA EVİ TAM ANLAMIYLA...

Mersinli insanlarımız artık deniz kenarında sıcaktan bunalmak yerine yaz ayları ve tatil günlerinde evlerine yakın ve olanakları fazla olan alternatif alanlar aramaktadır. Bu arayış da aslında tatil kavramının Mersin yazlık ev olmaktan çıkartıp Mersin yayla evi olmaya doğal olarak zorlamaktadır. Mersin şehir merkezine oldukça yakın olan Toroslar'ın altındaki Gözne gibi yaylalar artık, yayla olmaktan ziyade şehir hayatına döndüğü için Mersinli tatil yatırımcıları da alternatif ama şehirden uzak olmayan yeni yaylalara yönelmek istemektedirler. Biz de firma olarak bunun uzun süreli fizibilitesini yaparak, siz değerli müşterilerimize yakışır, her türlü yaşam olanaklarına sahip bir proje yarattık.  
 
Hem Adana'ya hem de Mersin'e olan oldukça yakın mesafedeki Çamlıyayla mevkiindeki projemizde, bir yazlık evinde olması gereken tüm olanaklar, doğal orman manzarasının içinde adeta kurtarılmış bir bölge gibi sizleri hayatın stresinden kurtarmak amacıyla tecrübeli mimari ekibimiz tarafından tüm detaylar düşünülerek tasarlandı.  4 Mevsim Konakları'nda yazlık evlerde oldukça sıcak olan deniz kavramından ziyade kullanılan havuz kavramını villanızın önüne getirdik. Yazlık evlerde olduğu gibi havuz duşunuzdan çıktıktan sonra yorulmadan evinize yürüyerek gidebilmeniz için tüm detayları düşündük.
 
Havuz etrafındaki şezlonglarda sahil şeridinde olduğu gibi rahatlıkla güneşlenebilir, doğal havanın vermiş olduğu özel bronzluğa kolayca ulaşabilirsiniz. Havuz kenarında otururken, site yönetimi kurulması sonrasında açılması planlanan mevsimlik havuz başı kafeteryasından alacağınız serin içeceğinizle doğal Çamlıyayla ormanının eşsiz manzarasını izleyerek rahatlatıcı bir keyif yapabilirsiniz. Ayrıca dileyen misafirlerimiz için, sahil şeridinden özel yöntemlerle getirilen doğal deniz kumu alanımızda, kuma yatmaya meraklı dostlarımız için bir alan da yaratmayı unutmadık.

Fotoğraf Galerisi

Video Galerisi