GÜVENLİKLİ SİTEDE EV SAHİBİ OLARAK YUVANIZ AKLINIZDA KALMAMASI İÇİN...

Adana sıcağında havuza girmektense Çamlıyayla serinliğinde doğal ve temiz havayı soluyarak, Adana'da havuzlu ev konseptine yeni bir boyutta yaşayabilirsiniz. Bu konuya tabi ki en çok sevinecek olan çocuklarımız olacaktır, ki yayla kültürünü de çocuklarımıza aşılamak için havuzun çekiciliğini de ebeveynleri olarak kullanabilirsiniz. Çocuklarınızı da sitemizde düşündük, onlar için özel çocuk oyun parkı ve çok amaçlı spor sahasını da unutmadık. Çocuklarınız site içerisinde çocukluklarını yaşarken sizin aklınızın kalmaması için sitemiz 7/24 olarak güvenlik ekiplerince korunmakta olup, güvenlikli sitede ev sahibi 
olmak isteyen siz ebeveynlerimiz için sitemiz çepeçevre dikenli tellerle çevrili olarak, köpekli güvenlik görevlilerince korunmaktadır.
 
Günümüzde güvenlikli sitede ev sahibi olmak herkesin ilk öncelikleri olmasına rağmen, projemiz konumu ve komşulukları sayesinde tatsız bir durum yaşanılmaması için detaylı bir şekilde tasarlanmıştır. Yayla evleri, kış zamanları ve iş zamanlarında hırsızların rağbet ettiği evler olmasına rağmen 4 Mevsim Konakları'ndaki eviniz tam anlamıyla tüm yıl boyunca güvenlikli sitede ev ihtiyacınızı sağlamak amacıyla tamamlanmıştır.

Fotoğraf Galerisi