DOĞA İÇERİSİNDE EV SAHİBİ OLMAK HEPİMİZİN İHTİYACI...

Günümüzde şehrin gürültüsü ve kokusu vücudumuzu sarmakta ve ne yazık ki bize ciddi zarar vermektedir. Hayat mücadelesi ve ev geçindirme kaygıları yüzünden çoğu zaman bu etkileri göz ardı 
etmekteyiz fakat kendimize verdiğimiz bu zarar çok geç bir şekilde fark edilmektedir. Bu yüzden mevcut yaşamımıza devam ederken en azından hafta sonları şehrin stresinden kaçmak ama yorucu olmamak amacıyla hafta sonu evi olarak da görebileceğiniz 4 Mevsim Konakları'nı tamamladık.
 
Sürekli olarak doğa içerisinde ev sahibi olmak amacıyla yaşayan ama hiçbir zaman bu hayali gerçeğe dönüştüremeyen 32 özel ailenin bu hayalinin gerçeğe çevirmek amacıyla, "Hayallerinizi inşa etmek" düşüncesiyle çalışan firmamız, 4 Mevsim Konakları'nı sizin için tasarladı. Doğa içerisinde ev konsepti, medeniyetten uzak anlamında düşünülse de, 4 Mevsim Konakları'nda şehir hayatının tüm olanakları (internet, Digiturk, 3G, sıcak su, şömine vb.) da siz değerli ailelerimize sunulmaktadır. Bu olanakların yanında en önemlisi ise, doğa içerisinde ev sahibi olmanın en büyük avantajı olarak doğal temiz havayı soluyarak güne başlamanın verdiği dinamikliği yaşamaktır.

Fotoğraf Galerisi

Video Galerisi