ADANA´DA VİLLA SAHİBİ OLMAK İSTEYEN 32 SEÇKİN AİLEYE...

Türkiye'nin 5. büyük kenti olan Adana, son yıllarda aldığı sağlık ve turizm yatırımlarıyla tekrar üst sıralara göz kırpmaktadır. Bu güzel şehir artık tarım şehri olmaktan çok sanayi ve inşaat şehri olmaya 
başlamıştır. Şehirleri güzel yapan insanlarının yanı sıra binalarıdır. Bu sebeple de Can İnşaat olarak biz şehrimizi güzelleştirmek için özverili bir şekilde çalışmaktayız. Firmamız 33 yılını devirmiş olup, yeni projelere yılların verdiği güvenle devam etmektedir. 1982'den beri "Hayaller inşa etmek" amacıyla yola koyulan firmamız gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki başarılı işlerinin yanı sıra Adana'da emlak denilince akla gelen ilk firmalardandır. İstanbul gibi mega bir şehirde yapmaya devam ettiği projelerinin yanı sıra Can İnşaat, kendi şehrine verdiği önem vermekte ve Adana emlak piyasasında takip edilen bir firma olarak yoluna devam etmektedir. Adana'da emlak denilince akla apartman projelerinin yanı sıra villa projeleri gelmektedir. Adana'da villa projeleri için yeni hazırlıklara başlayan firmamız aynı zamanda Adana'ya oldukça yakın olan ve 32 lüks villadan oluşan 4 Mevsim Konakları sitesinde, Adana villa konseptini doğanın içine şehir hayatının kolaylıklarını sağlayarak birleştirmiştir. Adanalılar özellikle müstakil ev e ve doğaya olan bağlılıkları yüzünden, uzun süredir Adana'da müstakil ev tercih etmektedirler. 
 
Fakat, Adana'da müstakil ev sahibi olmak güzel olmasına rağmen, şehrin nemli havası ve doğal şartları binaların bakımını oldukça zorlaştırmakta ve ev sahiplerin müstakil evlerden soğutmaktadır. Bu durumun farkında olan firmamız, 4 Mevsim Konakları'nı her türlü probleme karşı 2 yıl garanti etmektedir ve 5 yıla kadar da Can İnşaat'ın özel satış sonrası hizmetler ekibi tarafından bakımı sağlanacaktır. 4 Mevsim Konakları sayesinde Adana'da müstakil ev rahatlığını yaşamak isteyen 32 seçkin aileye, Can İnşaat güvencesiyle yeni hayatlarına merhaba diyoruz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galerisi